Je kent het wel, collega’s komen en gaan. En jij? Jij zit nog op dezelfde plek. Een nieuwe uitdaging lijkt jou ook leuk maar je weet niet waar je moet beginnen en misschien ook niet precies wat je wilt. Een recruitmentbureau, zoals wij, zijn continue in contact met verschillende bedrijven en kandidaten. Wij kunnen jou dus goed adviseren en begeleiden. Jij hoeft ons alleen te vertellen wat je kan en waar je interesses liggen. Appeltje eitje dus. En hoe loopt dan zo’n proces precies?

Hieronder vertellen wij in 6 stappen hoe het proces zal verlopen:

  1. Bij het eerste gesprek kijken wij wie jij bent, wat je leuk vindt en waar je behoeftes liggen. Na afloop stuur je ons jouw CV en dan gaan wij voor jou aan de slag;
  2. Nu wij alles van jou hebben, gaan wij op zoek naar een opdrachtgever die echt past bij jouw behoeftes en interesses;
  3. Als wij er één of meerdere hebben gevonden nemen wij weer contact met jou op. Samen met jou bespreken wij de opdrachtgever en jij geeft aan of je hier een kennismakingsgesprek wilt. Wil je het niet? Dan zoeken wij weer verder voor je. Wil je het wel? Dan regelen wij een kennismaking;
  4. Samen met jou en het bedrijf is er een dag en tijd afgesproken voor de kennismaking. Samen bekijken jullie of jullie ook echt een match zijn;
  5. Na afloop van de kennismaking nemen wij contact met jou op. Wij willen natuurlijk weten hoe het is gegaan en of het ging zoals je had gehoopt;
  6. Hebben jij en de opdrachtgever er een goed gevoel over? Dan feliciteren wij jou met jouw nieuwe baan!

Deel Deze Post!